0

U STILU NBA EKIPE: Rusi ubacili 71 poen u prvom poluvremenu, a onda brojali do 114!

Objavljeno: 04.11.20 u 21:53

Do ‘stotke’ u trećoj četvrtini falilo samo pet poena!

Fenomenalna partija ekipe Lokomotive iz Kubana. Na gostovanju u Belgiji, savladali su domaći Antverp rezultatom 94:114.

Nakon 20 minuta igre tim iz Rusije je vodio rezultatom 39:71. Ovakva situacija se zaista retko viđA u Evropi. Efikasnost Lokomotive se može porediti sa ekipama iz NBA lige.

Najefikasniji igrač u redovima pobednika bio je Vilijams. Amerikanac je ostvario vrhunski učinak od 27 postignutih poena i 17 skokova . Pratio ga je sunarodnik Vil Kamings koji je dodao 22 poena. Kraford i Kuzminkas su meč završili sa 19 poena, dok je Paunić ubacio sedam.

U ekipi Antverpa istakao se Faje sa 25 poena i sedam asistencija. Smit je ubacio 22 , a Dudžinski je meč završio sa 21 poenom  i 10 skokova.