0

POLUVREME PARTIZAN – BURŽ: Veliki zaostatak crno-belih, navijači besni na Šćepanovića! (TVITOVI)

Objavljeno: 28.10.20 u 21:16

Kraj prvog poluvremena.

KK Partizan i KK Burž sastaju se večeras u okviru petog kola Evrokupa u sportskoj hali ‘Ranko Žeravica’. Rezultat na kraju prvog poluvremena je 40:57.

Crno-beli su u prošlom kolu Evrokupa savladali Bašakšehir, dok je Burž poražen od Hoventuda.

Gosti su mnogo bolje počeli utakmicu, Kurbi je otvorio meč trojkom. Partizan je već u prvom delu igre imao dvocifren zaostatak, ali uspeli su da ga smanje na -3 posle prvih deset minuta.

Nije dugo trajalo poboljšanje u igri domaćina. Partizan je imao mnogo problema u odbrani i Burž je lako dolazio do poena. Pelos je bio nezaustavljiv sa svojim trojkama.

Mnogo grešaka su pravili crno-beli, ostaje da vidimo da li će pauza doneti poboljšanje igre.

Najefikasniji u timu domaćina do sada su bili: Pejdž sa 6 poena i Trifunović i Gordić sa po 5.

Igrači Burža sa najviše postignutih poena: Pelos sa 16 poena, Anđušić sa 10, a Omić i Pikok su ostvarili po 8 poena.