0
Evrokup

NE, NIJE ŠALA: Partizanu u Krasnodaru sude samo dvojica sudija! Navijači imaju prigovore (TVITOVI)

Objavljeno: 11.12.19 u 18:45

Posle prvih 20 minuta borbe u Krasnodaru, Lokomotiva vodi protiv Partizana rezultatom 45:40.

Posle nešto lošijeg starta Partizana, Lokomotiva je povela sa 15:4, ali je u nastavku gost iz Beograda uspeo da razliku spusti na jednocifrenu razliku.

Ono što karakteriše ovu utakmicu jeste neverovatna činjenica da su na parketu samo dvojica sudija. Treći je imao problema sa letom i dolaskom u Krasnodar, te se ovaj meč igra kao nekada samo sa sudijskim parom, a ne trojkom.

Evo nekih od komentara navijača Partizana na društvenim mrežama posle prvog poluvremena: