NBA: Dokle ovako – Teo sa klupe posmatrao ceo meč, Bobiju svega tri minuta

Objavljeno: 21.11.18 u 09:13

Dok Rivers nije bio velikodušan prema srpskim igračima u svom timu noćas.

A Klipersi su doživeli novi poraz, slavio je Vašington rezultatom 125:118.

Neverovatno je šta je tim iz Los Anđelesa u ovoj utakmici uspeo da prokocka. Klipersi su meč otvorili sa 40 poena u prvoj četvrtini kada su već imali dvocifrenu prednost. Ona je u drugoj deonici išla i do maksimalnih plus 24, ali je početkom drugog poluvremena usledio pad u igri.

Topila se postepeno prednost Klipersa, da bi sredinom poslednje deonice nakon dužeg vremena poveli i Vizardsi koji su serijom poena stigli do plus devet na kraju i pobede.

Miloš Teodosić je celu utakmicu proveo na klupi za rezervne igrače, dok je Boban Marjanović za tri minuta igre šutirao samo jednom, i promašio.

Crnogorski centar Nikola Vučević je imao ponovo jednu sjajnu rolu u porazu od 93:91 protiv Reptorsa. On je za 33 minuta igre uspeo da upiše 14 poena i uhvati čak 18 skokova.