1

ZVUČI NEVEROVATNO: Rezultat kakav verovatno nije viđen u istoriji košarke (FOTO)

Objavljeno: 02.04.17 u 18:00

Utakmica albanskog šampionata između Tirane i Fljamutarija u košarci završena je rezultatom koji bez problema možemo opisati kao neverovatan – 207:42.

Kako prenosi makedonski „Gol“, u ekipi Tirane, prvoplasirane ekipe u ligi, čak šest košarkaša imalo je preko 20 poena, a još tri su imala više od 10.

Rezultat na poluvremenu je bio 100:13, da bi u drugom poluvremenu Fljamutari uspeo da se „povrati“, posebno u poslednjoj četvrtini, koju je Tirana dobila 44:20, pa je konačan rezultat 207:42 zabeležen po četvrtinama 47:9, 53:4, 63:9, 44:20.