0

MARKUS VILIJAMS: Nije bilo ništa lično

Objavljeno: 30.10.16 u 10:25

Ekipa Partizana doživela je prvi poraz u sezoni ABA lige. U duelu dve do tada neporažene keipe, bolja je bila podgorička Budućnost.

Ono što je svakako dodatno dotuklo navijače Partizana je što je bivši igrač Crvene zvezde Markus Vilijams svom timu doneo pobedu sa šest poena u poslednjem minutu meča sa 64:61.

ABA LIGA: Drama na Novom Beogradu, Vilijams srušio Partizan

Nije bilo ništa lično. Znamo kakve su ove utakmice, ovo je Partizan, atmosfera je legendarna, a igrala su dva neporažena tima. Bilo je uspona i padova za nas, a u drugoj četvrtini smo bili loši. U drugom poluvremenu smo se koncentrisali, usporili ih i dobili, rekao je Vilijams.

Budućnost je zadržala maksimalan učinak posle sedam kola, dok je Partizan doživeo prvi poraz u ABA ligi, drugi u nizu u sezoni, a u sledećem kolu gostuje najvećem rivalu Zvezdi.

(Izvor:youtube/ABA liga j.t.d.)