0
Evroliga

EL, ČETVRTFINALE: Kralj na kolenima, Bogdanović nosio Fener do trijumfa! (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.16 u 23:50

Košarkaši Fenerbahčea po treći put su savladali Real iz Madrida i bez poraza se plasirali na završni turnir Evrolige – 75:63.

Fenerbahče je na samom početku stavio do znanja Madriđanima da je došao po pobedu, prvu četvrtinu Turci su dobili 18:13.

Drugi period doneo je očajnu igru u napadu obe ekipe, Real je dobio rezultatom 14:12, pa je Fener na poluvreme otišao sa tri poena viška.

EKSKLUZIVNO: Saša Đorđević više nije trener Panatinaikosa!

Ipak, treća četvrtina donela je rasplet – prednost turskog tima povećana je na 14 poena.

U poslednjih 10 minuta Madriđani su uspeli tek da smanje rezultat, ali ne i da priprete ozbiljnije.

Najefikasniji u ekipi Fenera bio je Bogdanović sa 17 poena, dok je u Realu Rodrigez ubacio 15.

EL, ČETVRTFINALE: Laboral ‘počistio’ Panatinaikos, Barselona bolja od Lokomotive