0

KLS: Tamiš plitak za Valjevce

Objavljeno: 31.05.15 u 20:32

Košarkaši valjevskog Metalca upisali su sedmu pobedu u domaćem šampionatu pošto su u meču 12. kola u Pančevu savladali domaći Tamiš sa 90:51 (19:15, 23:16, 27:8, 21:12).

Samo u prvih 10 minuta bilo je koliko toliko neizvesnoti, ali su je Valjevci otklonili već do poluvremena na koje su odneli 11 poena viška. Kada su u trećoj četvrtini potpuno zaustavili napad domaćina bilo je jasno da neće biti ništa od preokreta odnosno da tim Vladira Đokića može da ušpiše novu recku.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Malešević sa 20 poena, a pored njega vrlo dobri su bili Kutlešić sa 17 i Todorović sa 10 poena. Kod Tamiša bolji od ostalih sa po 12 poena bili su Simić i Ivanović.