0

HAJDE SEDI TAMO: Šćepanović ‘grmeo’ na Gordića tokom sinoćne utakmice! (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.20 u 10:49

Košarkaši Partizana ostvarili su prvu pobedu u Evrokupu, pošto su u 2. kolu ubedljivo savladali Veneciju rezultatom 95:73.

Crno-beli su posle uvodnih poraza u Evrokupu i ABA ligi trijumfovali u evropskom takmičenju. Izabranici Vlada Šćepanovića zablistali su u drugom poluvremenu i u drugih 20 minuta odigrali fenomenalan meč.

Na početku meča bila je prisutna nervoza usled dva startna poraza, Partizan ni protiv Venecije nije počeo meč kako je želeo, a sve je kulminiralo početkom druge četvrtine.

Sukob se desio na relaciji između Gordića i Šćepanovića. Očigledno je da trener crno-belih nije bio zadovoljan prikazanom igrom plejmejkera, i poslao ga je na klupu.

Trener i plej su razmenili nekoliko rečenica, a sa usta Šćepanovića, moglo se pročitati: