0

NESTVARAN PORAZ BIVŠEG ŠAMPIONA EVROPE: CSKA izgubio dobijen meč trojkom uz zvuk sirene (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.20 u 17:55

Košarkaši moskovskog CSKA poraženi su u nestvarnoj završnici od Parme rezultatom 97:95 u drugom kolu VTB lige.

Gosti su bili apsolutno dominantni tim i na četiri i po minuta pre kraja duela imali su veliku prednost, kada je na semaforu stajalo 91:74.

Od tada kreće potpuno drugačiji tok utakmice, u petu brzinu su ubacili Mareks Mejeris i Gleb Šeik i prave seriju od 14:0 za nekih dva i po minuta utakmice, da bi potom Klajburn pogodio samo jedno od dva slobodna bacanja, a Žmako pogodio za 2 i spustio na 92:91.

Posle Klajburna je i Majk Džejms imao polovičan učinak, a potom Nikolaj Žmako pogađa trojku i donosi Parmi prvu prednost 94:93, pa je u neizvesnoj završnici Džejms pogodio dvojku na pet sekundi do kraja, a Parma imala poslednji posed pri 95:94 u korist Moskovljana.

Tada je Maksim Grigorjev šutnuo trojku i pogodio uz zvuk sirene za veliku pobedu Parme rezultatom 97:95.