0

ABA LIGA: Produžeci u Laktašima, Cedevita Olimpija je i dalje bez poraza

Objavljeno: 19.10.19 u 22:31

Uzbudljiv meč u Laktašima pripao je Cedevita Olimpiji koja je posle produžetaka bila bolja od Igokee rezultatom 95:90.

Igokea je jurila prvu pobedu, tako što je želela da nanese prvi poraz Cedevita Olimpiji i bila je nadomak malog iznenađenja na svom terenu.

Domaćin je odlično otvorio meč u prvoj četvrtini sa 27:15, ali je gost iz Ljubljane brzo odgovorio i u nastavku smo gledali tesnu utakmicu.

Cedevita je imala blagu prednost, ali je Evans izjednačio na 10 sekundi pre kraja i tada je bilo 71:71. Isti igrač doneo je i drugi produžetak trojkom za 80:80, ali u novoj dodatnom periodu nije bilo više snage u ekipi Igokee.

Cedevita je bila za nijansu srećnija i bolja, te je upisala treću pobedu iz isto toliko odigranih mečeva.