0
Košarka

Nesvakidašnji razlog za prekid prve utakmice naše reprezentacije na Evropskom prvenstvu čiji je domaćin.

U ZRENJANINU NESTALO STRUJE: Prekinuta utakmica između Srbije i Belorusije!

Objavljeno: 27.06.19 u 21:43

Tek što je počelo drugo poluvreme vrlo neizvesnog meča između Srbije i Belorusije, u dvorani u Zrenjaninu je došlo do kvara i nestanka struje!

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 34:34 i prekid još uvek traje. Trenutno se radi na otklanjanju kvara kako bi se susret nastavio.

Nakon što je to učinjeno, meč je nastavljen posle 20-ak minuta pauze. Ispostavilo se da je problem nastao zbog nevremena u Zrenjaninu.