0

KLS: Pobeda Dinamika posle velikog preokreta

Objavljeno: 16.05.19 u 22:51

Kompletirano je šesto kolo u grupi B košarkaške Superlige, a trijumfe su pored Partizana, ostvarili Novi Pazar i Dinamik.

Dinamik je dočekao Tamiš i ponovo su Pančevcu namučili favorita, kao i protiv Partizana, čak bili mnogo bliži pobedi, ali je klub sa Dorćola uspeo da preokrene minus iz prvog poluvremena od 11 poena.

Tamiš je i vodio sa 75:72 na tri minuta pre kraja, ali je Dinamik uspeo da nadoknadi to u samoj završnici i odbrani se od šuta Jekovića u poslednjem napadu, te je meč završen rezultatom 77:76 u korist Dinamika.

Novi Pazar je mnogo lakše slavio trijumf protiv Slobode u Užicu i sa 100:83 dođe do druge pobede u Superligi.