AdmiralBet ABA Liga

LETEĆI SIMANIĆ: Zakucavanje koje je obeležilo poluvreme u Baru (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.19 u 19:59

Košarkaši Crvene zvezde nakon završetka obaveza u Evrokupu vratili su se regionalnoj ligi.

Oni danas gostuju u Baru, a trenutni rezultat nakon odigrane dve četvrtina je 50:26 za crveno-bele.

Od samog starta utakmice izabranici Milana Tomića igraju veoma dobro i čini se da ako ovako nastave i nakon odmora pobeda u ‘Topolici’ ne bi trebala da se dovodi u pitanje. Takođe zanimljiva je i činjenica da su se skoro svi igrači iz crveno-belog tabora koji su ulazili u igru i upisivali među strelce.

Najraspoloženije je bio Dobrić sa deset poena, a prate ga sa devet Ristić, odnosno sa sedam Simanić. Potez koji je obeležio prvih 20 minuta u ovom crnogorskom gradu na moru bilo je zakucavanje upravo Boriše Simanića. Plejmerjker Džo Regland bacio mu je sjajan alej-ap pas, a Sikanić je protrčao iza leđa Saneu i atraktivno zakucao.