0

IZNENAĐENJE: Rezultat u Ankari nikako ne odgovara Partizanu

Objavljeno: 06.11.18 u 20:11

Košarkaši Turk Telekoma savladali su na svom terenu ekipu Zenita iz Sankt Peterburga rezultatom 81:75.

Tim Vladimira Štimca bolje je otvorio utakmicu i stekao ranu prednost, koju su gosti iz Rusije uspeli da stignu i prestignu do poluvremena, kada su vodili sa tri poena razlike.

Međutim, konsolidovali su se domaći u velikoj pauzi, te u trećoj četvrtini uspeli da ponovo steknu prednost, te pred poslednjih 10 minuta povedu sa pet poena.

Tu prednost više nisu ispuštali i ostvarili su treću pobedu u Evrokupu, uz isto toliko poraza, što isti skor koji ima i Zenit.

Vladimir Štimac je imao 20 poena, Redink i Kempbel su ubacili 14, odnosno, 10, a kod gostiju Skraba i Karašev su imali po 16, dok su Rejnolds i Truškin imali po 11.