0

POVRATAK U SRBIJU: Nakon Zvezde i Partizana, poznati krilni centar stiže u ABA 2 ligu!

Objavljeno: 11.09.18 u 16:44

Poslednju sezonu je ovaj igrač proveo u Makedoniji gde je osvojio do sada jedini trofej u klupskoj karijeri.

Borac iz Čačka je dobio veliko pojačanje za ABA 2 ligu u vidu Đorđa Majstorovića.

Krilni centar se vraća u srpsku košarku posle godinu dana igranja za MZT iz Skoplja sa kojim je osvojio trofej prvaka Kupa Makedonije. Majstorović je nastupao za mlađe kategorije Crvene zvezde, a i za seniorski tim Partizana sezone 2016/17.

Sa reprezentacijom Srbije je osvojio bronzanu medalju na Univerzijadi 2013. godine, kao i srebrnu iste godine na Mediteranskim igrama.