0

FOTO Screenshot

EVROKUP: Veče gostiju u Partizanovoj grupi zaokružila Alba pobedom u Francuskoj

Objavljeno: 24.10.17 u 22:50

Nemački predstavnik slavio je na gostovanju Limožu rezultatom 73:65 i tako došao do druge pobede nakon tri odigrana kola.

Utakmica u Francuskoj donela je izjednačenu borbu u gotovo tri četvrtine, tokom kojih su se dve ekipe smenjivale u vođstvu, da bi se Alba u finišu treće deonice odlepila na 54:47.

Berlinski tim je početkom deonice došao do prve dvocifrene prednosti od 57:47, koju su iskusno održavali, uspešno odbijajući napade domaćina koji je na pet minuta pre kraja došao na minus četiri.

Ipak za više od toga Limož nije imao snage pa je ekipa Aita Garsije došla do nove pobede.

U ekipi Albe najefikasniji je bio Luk Sikma sa 14 poena, a dvocifreni su bili i Denis Kliford sa 12, odnosno Spenser Buterfild sa 10.

Kod domaćina su se istakli Mam Jatih sa 15 poena a pratio ga je Keni Hejs sa 13.