0

BUNDESLIGA: Bajern na srpski pogon za četvrtinu završio posao protiv Oldenburga

Objavljeno: 15.10.17 u 21:46

Ekipa Aleksandra Đorđevića upisala je četvrtu pobedu u šampionatu Nemačke, pošto je na domaćem terenu bila ubedljiva protiv Oldenburga rezultatom 95:74 (30:8, 19:20, 23:24, 23:22).

Domaćin je utakmicu rešio praktično posle 10 minuta igre, kojih su dobili sa više nego ubedljivih 30:8 i u nastavku su samo održavali ovu razliku za novi trijumf.

U ekipi iz Bavarske ponovo su dobre partije pružili su trojica srpskih reprezentativaca, među kojima je bio najzapaženiji Milan Mačvan sa 12 poena i pet skokova.
Stefan Jović je utkmicu završo sa po šest poena i asistencija, dok je Vladimir Lučić imao identičan košgeterski učinak kao i Jović uz jedan skok.

Kod gostiju najefikasniji je bio Brajon Alen sa 20 poena, dok je Riki Polden dodao 17.