0

ROVOVSKA BORBA: Hrvati konkretniji, Srbija može mnogo bolje!

Objavljeno: 18.08.16 u 03:58

Spremite živce za drugo poluvreme, jer je prvih 20 minuta pokazala da ovo neće biti utakmica za one sa slabijim srcem.

Znalo se i pre početka ove utakmice da će ‘balkanski rat’ između Srbije i Hrvatske u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru biti za one sa jakim živcima, a to je potvrdilo i prvo poluvreme.

Konstantno se igralo koš za koš, na kraju prvih 10 minuta Srbija je imala minimalnu prednost od 21:20, zbog trojke Bojana Bogdanovića sa sedam metara uz zvuko sirene.

Utakmica je bila u potpunom egalu, sve dok sredinom druge četvrtine Hrvatska nije došla do vođstva od pet poena usled dva uzastopna napada u kojima su ‘korake’ pravili Kalinić i Raduljica. I to posle tajm-auta Aleksandra Đorđevića.

Na kraju je prednost ‘kockastih’ narasla do plus šest i 38:32 koliko iznosi rezultat posle prvog poluvremena.

Bojan Bogdanović je izuzetno raspoložen i ima već 16 poena.