0

PREPOROD I DALJE TRAJE: Nova pobeda Vujoševićevog Limoža

Objavljeno: 13.02.16 u 20:05

Ekipa Limoža, koju sa klupe predvodi Duško Vujošević, u francuskom šampionatu ostvarila je pobedu na gostovanju protiv Liona 73:78 (14:23, 23:22, 25:15, 11:20)

Posle pobede nad PAOK-om i plasmana u osminu finala Evrokupa, ekipa Limoža pruža fenomenalne partije i u domaćem šampionatu.

Limož je od starta meča stvorio lepo prednost i već nakon deset minuta imali plus devet. Druga i treća deonica nisu donele značajne promene, ali je pred kraj treće četvrtine domaćin uspeo da priđe na četiri poena zaostatka. Poslednji period deneo je blagu neizvesnost, ali je Limož uspeo da održi stečenu prednost i meč uspešno privede kraju.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Nobel Kolo sa 15 i Bo Mekejleb sa 13 poena.

Izabranici Duška Vujoševića se trenutno nalaze na 10. mestu na tabeli sa skorom od deset pobeda i isto toliko poraza.