Uzalud su Grobari molili Terensa Kinsija po društvenim mrežama da ne pređe u Crvenu zvezdu, nije im uslišio želje…

Krilni igrač potpisao je u ponedeljak ugovor sa KK Crvena zvezda Telekom do kraja sezone, navodi se na sajtu kluba.


Dva metra visoki kombo igrač, može podjednako uspešno da igra na pozicijama 2 i 3. Tokom karijere bio je član Memfisa Grizlisa, Klivlend Kavalirsa, a sa velikim uspehom igrao je za više klubova u Evropi. Nosio je dres Fenerbahčea, EFES-a, Unikahe, Partizana, pa do ruskog Evroligaša Nižnjeg Novgoroda.

Kinsi će se priključiti novom timu već u sredu, kada će proći lekarske preglede i početi sa treninzima, odmah po povratku ekipe iz Istanbula sa utakmice TOP 16 faze Evrolige.

-KK Crvena zvezda Telekom zahvaljuje se Terensu na velikoj želji i kooperativnosti prilikom pregovora u kojima je pokazao ogromu želju da nastupa za naš klub, što je pokazao i znatno smanjenim finansijskim zahtevima prilikom dogovora sa našim klubom – zaključuje se na sajtu Zvezde.

Dakle, Kinsi je ponovo u Beogradu, ali u crveno-belom…