0
Evrokup

TVITOVI: ‘Frižider da bace igrači Tofaša ušao bi u koš’, navijače ‘boli’ atmosfera, žale za ‘Pionirom’.

Objavljeno: 08.10.19 u 20:48

Partizan igra prvu utakmicu u ‘Štark Areni’ protivnik je Tofaš. Crno-beli su u zaostatku nakon dve deonice.
Košarkaši Partizana nisu se očigledno još navikli na uslove u novoj areni, a navijači ‘žale’ zbog selidbe na Novi Beograd. Ipak, na kraju poluvremena Partizan je uspeo u potpunosti da se vrati u život i dođe do 45:49. Navijači u prvi plan ističući kultnu atmosferu u ‘Pioniru’ koja je mogla večeras da donese prevagu crno-belima… Evo kako su još navijači doživeli prve dve četvrtine.  Igra KK Partizan kao domaćin i ja u prenosu čujem škripu patika… I igrače sa terena!😱