0
AdmiralBet ABA Liga

‘NBA’ BORIŠA: Blokada vunderkinda Crvene zvezde, a onda i zakucavanje u istom napadu (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.19 u 21:02

Crvena zvezda na poluvremenu odlučujuće utakmice finalne serije ABA lige vodi protiv Budućnosti 47:21, a za veliku prednost crveno-belih zaslužan je jedan momak.

Boriša Simanić igra utakmicu života! Vunderkind Crvene zvezde najzad je dobio šansu Milana Tomića i iskoristio je na neverovatan način, postao je heroj ‘Delija’. Krilni centar Crvene zvezde je za 12 minuta ubacio deset poena i bez promašaja je. Takođe, dva puta je blokirao košarkaše Budućnosti, a ovo je svakako najlepši potez utakmice, ‘banana’ i zakucavanje u istom napadu: