1

KOŠARKAŠKI ‘SIVONJIĆ’: Promašaji reprezentativca Hrvatske najveći u istoriji košarke? (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.19 u 21:53

Porza od Poljske i definitvno je eliminisao Hrvatsku iz trke za plasman na Mundobasket, a možda i najbolji pokazatelj u kakvom, narodski rečeno, ‘kanalu’ se nalazi tamošnja košarka stiže nam upravo sa današnje utakmice između Hrvata i Poljaka.

Hrvatska je prvu četvrtinu otvorila furiozno i povela sa 14:0, ali su Poljaci uspeli da već početkom druge četvrtine uhvate priključak.

Mogli su u drugom minutu druge četvrtine i do izjednačenja, no Perić je sjajnom odbranom omogućio kontru i lake poene svom timu. Ipak, polaganje Junakovića izblokirao je sjajni Pontika, a zatim je lopta stigla do Filipa Krušlina.

Ostalo je, ako već nije, onda na dobrom putu da uđe u istoriju kao jedan od najkomičnijih momenata u istoriji košarke…