2

USIJANE MREŽE: Grobari bruje o sudijama, Simanić ‘pokvario’ plan zvezdaša ko bi mogao da ubaci prvu trojku (TVITOVI)

Objavljeno: 17.02.19 u 17:52

Očekivano, društvene mreže su se usijale tokom finala Kupa Radivoja Koraća između Partizana i Crvene zvezde.

Partizan i Crvena zvezda su nam u prvih 20 minuta priredili neverovatno tvrdu utakmicu, gde je svaki koš ‘krvavo’ zarađen, ali i proslavljen.

Igrači lete po parketu, svaki koš je kao ‘gol’, a malu prednost posle prvog poluvremena ima Partizan koji vodi sa 37:33.

Crvena zvezda je do tri minuta pre kraja imala šut za tri poena 0/11, a onda je Boriša Simanić pogodio konačno šut van linije 6,75.

Zapratite najjaču sportsku instagram stranicu HotSport. Hvala na poverenju.