0

EVROLIGA: Bajern nije imao snage za podvig u Moskvi (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.19 u 20:17

Prvi meč 19. kola Evrolige okončan je pobedom CSKA nad minhenskim Bajernom 77:70.

Ekipa Dejana Radonjića nije uspela da napravi iznenađenje, iako je tokom tri četvrtine imala prednost. Prvu deonicu rešili su izabranici bivšeg trenera Crvene zvezde u svoju korist rezultatom 20:13, nakon čega su domaći igrači prišli na dva poena minusa na poluvremenu.

U trećoj deonici ponovo su igrači Bajerna igrali dobro, održavali su razliku i u završnih deset minuta ušli sa 57:52, ali su zatim neshvatljivo pali. CSKA je u poslednjoj deonici dobrom odbranom sveo Bavarce na 13 poena, oni su ubacili 25, i tako stigli do 14. pobede u sezoni.

Bajern ima skor 9-10.

Prednjačio je Vil Klajburn sa 20 poena, Heket je dodao 12 a Rodrigez poen manje, dok su kod gostiju Dedović i Koponen brojali do 12, a Jović 10. Dangubić je dodao osam, dok Lučić nije igrao.