0

ŠUTIRAJU LITVANCI, ALI ŠUTIRAJU I NAŠI: Pohvale, ali i kritike na račun sudija i ‘druženja’ Vanje i Radeta (TVITOVI)

Objavljeno: 02.01.19 u 18:47

Posle prvog poluvremena Ritas u Viljnusu vodi protiv Partizana rezultatom 48:42.

Košarkaši Partizana nisu dobro započeli meč u prestonici Litvanije, jer su u prvih 10 minuta primili čak 28 poena.

U drugoj deonici su mnogo bolje odigrali u defanzivi, primili ‘samo’ 20, ali je lopta u napadu išla mnogo bolje i pogođeni su neki šutevi koji su u par navrata čak donosili i vođstvo crno-belima.

Reakcije navijača su donele i pohvale i kritike, kako na račun igrača, tako i sudija. U svakom slučaju, Partizan je ‘u utakmici’ i može da naudi Ritasu.