0

POLUVREME U PIONIRU: A sada bez Fiće, šta je zgrešio Dobrić – ovo je poezija od igre (REAKCIJE)

Objavljeno: 09.12.18 u 19:44

Košarkaši Crvene zvezde ove sezone ne znaju za gorčinu poraza kada je u pitanju regionalno takmičenje, a dobar niz imaju priliku da nastave večeras.

Njima je na megdan došla ekipa Zadra, koja ima skor od tri pobede i šest poraza.

Od samog početka ekipa Milana Tomića pokazala je da želi da pred svojom publikom nastavi pobedonosnu seriju. Plejmejker Džo Regland glavna je pogonska snaga u sastavu beogradskog kluba, a pratio ga je Majk Cirbes. Igrači tima sa Malog Kalemegdana dobri su bili i u defanzici, pa su tako na veoma mali broj poena sveli najboljeg igrača u ekipi Ante Nazora, Luku Božića.

Navijači Zvezde zadovoljni su kako njhovi ljubimci igraju pred važan duel u Evrokupu,  rezultat na poluvremenu u dvorani ‘Aleksandar Nikolić’ je 45:33, a evo šta oni pišu o ovoj utakmici na društvenoj mreži Tviter: