1

PARTIZAN VODI NA POLUVREMENU: Grobari pozivaju ‘precrtanog’ igrača, javili se i Španci koji hvale centra crno-belih (TVITOVI)

Objavljeno: 21.11.18 u 19:43

Partizan je vrlo loše otvorio meč, ponovo, ali su se izabranici Andree Trinkijerija vratili u meč.

Posle prvih 20 minuta, Partizan vodi sa 36:34 i to posle vrlo lošeg otvaranja utakmice i vođstva Španaca od 13:4.

Navijači Partizana se pitaju zašto Vanja Marinković ne igra odbranu i zbog čega u timu nema mesta za Entonija Brauna, poslednje pojačanje koje je Trinkijeri precrtao.

Javili su se i španski navijači koji su pohvalili Đorđa Gagića, koji igra na obe strane terena, a smatraju da je igra svog tima dobra u napadu, ali prosečna u odbrani.

Zapratite najjaču sportsku instagram stranicu HotSport. Hvala na poverenju.