0

POLUVREME U PIONIRU: Konačno smo dočekali Radanova (REAKCIJE)

Objavljeno: 16.10.18 u 19:47

Treće kolo Evrokupa spojilo je predstavnika regionalne ABA lige i ACB lige, a rezultat na poluvremenu je 44:33.

Domaća Crvena zvezda ovaj meč dočekuje nakon dve pobede, dok su gosti u dvoranu ‘Aleksandar Nikolić’ Došli sa polovičnim skorom.

Crveno-beli bolje su otvorili utakmicu, Mohamed Faje vezhao je dve trojke, a pratili su ga poenima Beron i Cirbes. Međutim gosti se oslobađaju pritiska krajem prvog dela i šuterskom serijom za tri poena uspevaju da preokrenu i odu na prvu pauzu sa pozitivnim rezultatom. Druga četvrtina bila je nastavak prve, ali na kraju crveno-beli dolaze do preokreta. Najviše poena za domaće postigli su Regland, Faje i Dobrić, dok je god gostiju najraspoloženiji Jelinek, a jedan igrač posebno je oduševio navijače Zvezde.