NBA PREDSEZONA: Prvi meč Lebrona Džejmsa u dresu Lejkersa, i to protiv Jokićevih Nagetsa (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.18 u 09:14

Denver je u dobroj meri meča uspeo da nadigra ekipu iz Los Anšelesa i tako pokvari ‘probni debi’ Lebrona Džejmsa.

Nagetsi su rezultatom 124:107 porazili Lejkerse.

Denver je odigrao sjajno prvo poluvreme u kojem je nošen srpskim centrom postigao 66 poena, 12 više od svog rivala. Lejkersi su uspeli da zaprete u trećoj deonici, ali je utakmicu rešila poslednja četvrtina u kojoj je Denver potpuno nadigrao protivnika.

Lebron Džejms je na parketu proveo 15 minuta i za to vreme je ubacio devet poena i imao po tri skoka i asistencije. Nikola Jokić je za 21 minut igre postigao 14 poena, uhvatio četiri skoka i triput asistirao. Huančo Ernangomez je sa 19 poena bio najistaknutiji na meču, a 17 je postigao Džaval Mekgi.

(Izvor: YouTube/ZA 17)

Los Anđeles Klipersi su sa 110:91 porazili Sidnej Kingse, ali gotovo bez učinka srpskih igrača. Miloša Teodosića nije bilo u igri, a Boban Marjanović je na parktetu proveo jedan minut i za to vreme ubacio dva poena i uhvatio jedan skok.