0

KLS SUPERLIGA: FMP ubedljiv protiv Valjevčana, Dinamik protiv Vrščana

Objavljeno: 19.04.18 u 19:52

Odigrane su dve utakmice grupe B košarkaške Superlige Srbije, a pobede na svojim terenima su ostvarili FMP Železnik i Dinamik.

U Železniku je FMP dočekao Metalac i prilično lako izašao na kraj sa ekipom iz Valjeva. ‘Stotkom’ ih je ispratio kući i razlikom od 27 poena.

Krajnji rezultat je bio 101:74, a ključna razlika stečena je u drugoj četvrtini kada su ‘panteri’ dali čak 27, a primili svega 11 poena.

Dinamik i Vršac su stari ‘znanci’, a ovaj duel, koji nije ispratio veliki broj navijača, dobio je domaći tim i to ubedljivo rezultatom 94:74.

Nakon prvog poluvremena razlika je bila ‘samo’ osam poena razlike, a onda su izabranici Miroslava Mute Nikolića pojačali gas i stigli do prilično ubedljivog trijumfa.